Japoniško kino vakaras

Fure fure merginaŠį penktadienį kviečiame į japoniško kino vakarą Sugiharos namuose. Galbūt daugelis iš Jūsų net nesusimąsto, ar gali skirtis sporto komandos palaikymas Japonijoje.. Žinokite, jis skiriasi! ir netgi labai..
Visa tai norėtume pristatyti parodydami 2008 metais sukurtą filmą „Fure fure mergina“ (jap. フレフレ少女).
Filmą režisavo Kensaku Watanabe, o pagrindinius vaidmenis atliko Yui Aragaki (Momoko Momoyama) ir Tokio Emoto (Jôji Endô).

Sėkmingam komandos žaidimui būtinas palaikymas, o mokyklos palaikymo komanda nesuformuota.. Įprastai ją sudaro vien tik vaikinai, bet mergina vardu Momoko ryžtasi tai pakeisti ir suburti komandą. Vos subūrusi komandą pastebi, kad jiems sekasi ne taip, kaip norėtųsi..

Filmas japonų kalba su angliškais subtitrais.

Komiškus Sakuragi mokyklos palaikymo komandos nuotykius kviečiame žiūrėti
17:00 val., penktadienį (rugsėjo 25 d.), Sugiharos namuose (Kaip mus rasti?).
Renginys nemokamas.
kviečiame apsilankyti ir atsivesti draugų;)

3 Atsakymai apie“Japoniško kino vakaras”

1. Rominte says:

O subtitrai ar bus? 🙂

2. Rominte-san,
    Taip, Subtitrai bus anglu kalba, nesf ilmas igarsintas japoniskai.

3. Rominte says:

Dekui.