Japoniško kino vakaras

blue springPasibaigė žiemos atostogos ir „Hashi“, pradėdamas naują sezoną, vėl visus kviečia į japoniško kino vakarą. Šį kartą jums pristatysime 2001 metais Toshiaki Toyoda sukurtą dramą Aoi Haru/Blue Spring apie gyvenimą vienoje Japonijos berniukų mokykloje. Hierarchinis susiskirstymas, maištas, smurtas ir kova dėl vietos po saule – šios mokyklos mokinių kasdienybė. O kartu, juos, kaip ir visus kitus paauglius betkuriame pasaulio krašte, kamuoja tos pačios mintys apie ateitį, gyvenimo prasmę ir savasties paieškas.

Tylenis Kujo, rizikuodamas savo gyvybe, laimėjo keistą, didžiausią susidomėjimą bei pagarbą mokiniams keliantį pavojingą žaidimą. Jis tampa vadu, labiausiai gerbiamu ir nekenčiamu asmeniu visoje mokykloje, keliančiu baimę ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Jam pavaldi visa mokykla ir jis gali viską – reketuoti, plėšti, mušti, kiekvienas jo noras bus išpildytas. Tačiau Kujo to netrokšta, nors pasikeitusi jo padėtis pakeičia visus aplinkinius. Kartu ir Aoki, vienintelį jo draugą, ilgą laiką buvusį Kujo šešėlyje. Aoki pajunta valdžios bei kraujo skonį ir tai jį pakeičia taip, jog šių vaikinų draugystė nutrūksta, dabar jie – didžiausi priešai.

Verta pamatyti visiems, besidomintiems Japonija, paauglių gyvenimu, mokyklomis ar bent jau dėl labai, labai gero garso takelio.

Filmas japonų kalba su angliškais subtitrais.
Į netradicinės japonų vaikinų mokyklos gyvenimą įsijausti kviečiame
17:00 val., penktadienį (vasario 5d.), Sugiharos namuose (Kaip mus rasti?).

Renginys nemokamas.

Apsilankykite, o ateidami atsiveskite ir draugą \(^∀^)メ(^∀^)ノ

2 Atsakymai apie“Japoniško kino vakaras”

1. Hgop says:

Vat, iškilo toks įdomus klausimas. O čia Japonijoje, tokie dalykai realiai vyksta? Beje kokiame mieste čia filmuota?

2. Jeigu pastebejote, filmas yra apie siek tiek senesnius laikus, mazdaug 40m pries ir butent panasiu laiku fizinio smurto mokyklose buvo daug. Zinoma, filme yra sutirstintos spalvos 🙂
    Filmo veiksmas vyksta Asahi mokykloje, kiek ziurejau, atrodo, kad Okayama prefektura.