Skip to content

Politinė parodija japoniškuose komiksuose

Šį penktadienį VDU klubas HASHI kviečia visus susitikti su magistrantūros sudentėmis dailininke Roberta Mašidlauskyte ir animatore Egle Jankauskaite. Kviesime pažvelgti į Japonijos komiksų (manga) kultūrą kiek kitaip – šiuo atveju domėsimės politinės parodijos žanru. Norėtumėte sužinoti daugiau apie tai, o gal jau skaitote panašius komiksus ir puikiai žinote apie ką eina kalba?
Sužinosite apie keturias šiuolaikines mangas, labai skirtingai parodijuojančias politikus ir jų gyvenimą: groteskiškas Shintaro Kago ir jo „Dance! Kremlin Palace, super mielas Hetalia, The legend of Koizumi, kurioje pasaulio valdovai sprendimus priima žaisdami “mahjong”, bei Gintama, kurioje pašiepiamai tiek senieji Japonijos valdovai, tiek dabartiniai politikai, o vieni pagrindinių veikėjų yra istoriniai Shinsengumi, kuriems čia suteiktos kiek neįprastos savybės.
Visa tai ir dar daug daugiau galite gauti atvykdami į šį renginį, kuris Jums nekainuos nieko, o laikas praeis įdomiai ir prasmingai. Mainais tikimės gauti Jūsų šypseną ir pozityvų nusiteikimą.

Iki susitikimo penktadienį 18.00 Sugiharos namuose!