Maloniai Jus kviečiame į dviejų ką tik Pasaulio lietuvių centro leidykloje išleistų knygų pristatymą. Abi knygas parėmė Japonijos fondas, o leidybą kuravo VDU Azijos studijų centras. Trumpai apie knygas:

„Sakuros Lietuvoje“ – leidinys, savyje talpinantis japonų, anglų ir lietuvių kalbomis pateiktą Haruna Akagi pieštą japonišką komiksą apie Kaune dirbusio Japonijos konsulo Č. Sugiharą gyvenimą bei nuotraukomis iliustruotą informaciją apie Č. Sugiharą bei jo buvusiame konsulate įsikūrusį Sugiharos muziejų. Daugiau informacijos leidėjo svetainėje.

„Gamtos dvasia“, Dr. Romualdas Neimantas. Autorius remdamasis savo paties per keletą dešimtmečių sukaupta istorine-dokumentine medžiaga, kelionių po Japoniją įspūdžiais, supažindina skaitytojus su lietuvių ir japonų ekologinės pasaulėjautos artumais, kuompet lietuvių protėviai baltai išpažino gamtos kultais grindžiamą tikėjimą, o Japonijoje žmonių ir gamtos santykius reguliavo šintoizmas. Daugiau informacijos leidėjo svetainėje.

Laikas: gegužės 3d. (penktadienis), 17:00 val.

Vieta: VDU mažoji salė, S. Daukanto g. 28, Kaunas.

Komentarai išjungti.