Kaip galbūt žinote, VDU japonistikos klubas Hashi bendradarbiauja su Chiune Sugiharos klubu iš Tokijaus Wasedos universiteto. Dalis bendradarbiavimo yra jau bene kasmetine tradicija tapęs jų atvykimas į Lietuvą rugpjūčio ar rugsėjo mėnesiais. Šiais metais studentai iš Wasedos universiteto Kaune svečiuosis rugsėjo 5-9 dienomis, ir mes ieškome jiems vadinamų host families – žmonių ar šeimų, kurie tuo metu galėtų apgyvendinti vieną ar daugiau japonų studentų pas save.

Oficialių ar labai ypatingų reikalavimų nėra, tiesiog turėkite omeny, kad tokia viešnagė neturėtų būti “ai jo, gali pas mane, va ant tos laisvos lovos prireikus 4 galėtų susispausti” lygio. O kas jums iš to, kad priimsite? Visų pirma, bendravimas su japonu – tiek jūs apie Japoniją sužinosite, tiek galėsite jiems pristatyti Lietuvą ir skleisti, kokia nuostabi šalis ir nuostabūs jos gyventojai. Antra, didžiąją viešnagės dalį japonų studentai leis su Hashi klubo nariais, tad prie jų prisijungę, turėsite galimybę bendrauti ir su visais atvykusiais studentais. Neretai ir jie mums kokių japoniškų pramogų surengia 🙂

Tad jeigu susidomėjote ir norite pas save apgyvendinti jauną japoną arba japonę, rašykite laišką elektroniniu paštu info@hashi.lt. Oficialios anketos nėra, bet prašytume, kad laiške nurodytumėte primityvią informaciją apie save bei viešnagės sąlygas – tai yra, jūsų vardas bei pavardė, amžius, kurioje Kauno vietoje gyvenate (adreso nebūtina, tiesiog apytikslė vieta orientavimuisi), kiek studentų pas save galėtumėte apgyvendinti, ar turite naminių gyvūnų (suderinimui su atvykstančiais japonais, jeigu kuris būtų alergiškas ar panašiai) ir dar ką nors susijusio, kas, manote, yra svarbu paminėti (pavyzdžiui, ar studento lytis turi svarbos).

Laiškų lauksime iki rugpjūčio 20-tos dienos!

Komentarai išjungti.