Skip to content

Registracija

Atrodo, taip nesenai įsteigėme HASHI klubo narystės kortelę, bet… Prabėgo treji metai, o klubas vienija jau daugiau nei pusantro šimto Japonijos mylėtojų. Nepaisant narių gausos, kaskart renginiuose sulaukiame naujų veidų, kurie aktyviai dalyvauja renginiuose, niekuo nenusileisdami klubo senbuviams. Todėl šiemet vėl organizuojame naujų narių atranką. Norintieji prisijungti prie mūsų kviečiami užpildyti anketą, na o atrinktus žmones informuosime asmeniškai. Oficialūs nariai bus “įšventinti” iškart po VDU žiemos atostogų (vasario mėnesį). Taip pat norime Jums pristatyti šio sezono klubo marškinėlius, kuriuos galėsite užsisakyti registracijos metu. Užrašas ant marškinėlių: „橋クラブ中毒者だから、必ず金曜日、杉原ハウスに行きます!“ (liet. Kadangi esu priklausomas nuo HASHI klubo, be abejonės, penktadienį eisiu į Sugiharos namus!)

Narystės privalumai:

  • daugiau japonistikos – pakvietimai į uždarus renginius, pirmenybė į renginius su registracija, klubo kelionės bei išvykos.
  • daugiau susitikimų su japonais – galimybė dalyvauti susitikimuose su svečiais iš Japonijos neformalioje aplinkoje, bendravimas japonų ir anglų kalbomis.
  • daugiau nuolaidų – restorane “Sushi Sushi” (10%), Žalia arbata (10%). Daugiau apie nuolaidas.

Klubo narystė nemokama, o kortelės pagaminimo kaina tik 5 Lt. Anketų lauksime iki 2014 m. sausio 15 dienos (imtinai).

 

HASHI narių registracija (2014) – BAIGĖSI ;;

 

Naujasis HASHI marškinėlių dizainas:

hashi-kiskis-tshrit

 

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.